چتربازیحرفه‌ای

7 کار جالب در چتربازی!

سقوط آزاد خود را ماجراجویانه کنید

7 کار جالب در چتربازی!

7 کار جالب در چتربازی که می تواند تجربه متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر به دنبال کارهای جالب و سرگرم‌کننده هستید تا در زمان چتربازی خود انجام دهید پس حتما این مطلب را بخوانید. لازم به ذکر است که این موارد برای افرادی که چتربازی و سقوط آزاد را به صورت حرفه ای دنبال می کنند پیشنهاد می شود.  

قطعات لگو اسباب‌بازی را همراه خود ببرید

کاری که باید انجام دهید این است: به همراه چند تن از دوستان‌تان دور هم جمع شوید. قطعات لگو عروسکی را تهیه کنید و هر قطعه را به یک نفر بدهید. قطعه‌ی مرکزی لگو را به شخص خوش‌شانسی که در وسط قرار می‌گیرد، بدهید. سعی کنید در طول سقوط آزاد قطعات را سوار هم کنید و عروسک لگویی را بسازید. موفق باشید!

قایق پرش

شما برای این ترفند به یک قایق بادی نیاز دارید و تعدادی از افراد که با لباس شنا داخل آن بنشینند، و همچنین تعدادی چترباز با بازوهای قوی که توانایی نگه داشتن دسته‌ها را داشته باشد.

اسکای سرفینگ

واقعاً دلت برای دهه 90 تنگ شده؟ تخته‌ای سفارشی ساخته شده‌ داشته باشید و حرکت‌های بی‌نظیری اجرا کنید، حرکت‌هایی که روی زمین خیلی خوب به نظر نمی‌رسند را انجام دهید؟ حتماً هم از نوع انفرادی؟ یکی از آهنگ‌های گروه راک گانز ان روزز را در کلاه ایمنی خود پخش کنید و به اسکای سرفینگ بروید. حتی اگر هم کار معمولی نباشد، اما به طور یقین بخشی از تکامل چتربازی است.

پرواز با هولاهوپ

هولا هوپ: هولا هوپ‌ها فقط برای ویدئوهای چربی‌سوزی نیستند. به همراه چند تن از دوستان‌تان با هولا هوپ پرواز کنید. هولا هوپ را در وسط قرار دهید و با دست آن را بگیرید. چالش خوبی است زیرا متوجه خواهید شد که چند بار می‌توانید تعادل را بین نیروهای مخالف برقرار کنید. لطفاً به نوبت انجام دهید؛ می‌توانید تصور کنید که وقتی تنگنایی وجود داشته باشد، چقدر همه چیز خوب پیش می‌رود.

اسکای بال

با وسایل ساده کلی خوش بگذرانید: یک توپ با وزن مخصوص این کار را پرتاب کنید و در اطراف آن پرواز کنید و پرواز کنید و پرواز کنید. این چیزی شبیه لابرادور بودن است، با این تفاوت که خیلی سریع به سمت زمین در حال سقوط کردن هستید. بهتر است توپ را قبل از اینکه با سقف ماشین کسی برخورد کند و آن را از بین ببرد، بگیرید.

پرش noodle

یک نودل شنا بردارید. از هواپیما خارج شوید. شمشیربازی کنید. انجام این کار به تنهایی لذت کمی خواهد داشت. اما باز هم خوبه.

پرواز افقی با لوله

با یک مؤسسه برنامه‌ریزی پروازهای گروهی صحبت کنید تا به شما در برنامه‌ریزی برای این پرواز کمک کند. میله‌ها را به صورت افقی نگه دارید و سقوط آزاد را تجربه کنید. دور میله‌ها می‌توانید چرخش 360 درجه داشته باشید. نتیجه‌ی نهایی: سه تا از افراد را هم‌زمان در آسمان قرار دهید، همگی در یک سطح باشند، بنابراین شما و برخی از دوستان‌تان می‌توانید حرکات اسلالم انجام دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که انجام همه‌ی این حرکات به مجوز چتربازی نیاز دارد. خوشبختانه مراکزی در سراسر دنیا وجود دارند که چتربازی را به صورت حرفه‌ای آموزش می‌دهند. هنگامی که مجوز چتربازی انفرادی خود را دریافت کردید، می‌توانید برای مراحل بعدی اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا